Základní škola a Mateřská škola Kolešovice, okres Rakovník

Botanická soutěž

V pátek  25. října se tradičně ke Dni stromů konalo podzimní kolo okresní   botanické  soutěže jednotlivců.  Soutěž probíhala opět v areálu botanické zahrady, tématem tohoto kola byly užitkové a exotické rostliny.

Hasiči v minulosti a součastnosti

V pondělí 14. 10. 2019 žáci 1. až 9. ročníku navštívili výstavu ,,Hasiči v minulosti a součastnosti. V Sušárně byly vystaveny různé exponáty z minulosti i součastnosti, které používají hasiči. Děti si prohlédly fotografie členů hasičského sboru Kolešovice z minulosti i součastnosti. K vidění byly i poháry a ocenění ze soutěží. Výstava se všem moc líbila. 
K. Kolářová

Chovatelská výstava

V pátek 11. 10. 2019 žáci prvního stupně navštívili ,,Chovatelskou výstavu" v Kolešovicích. Byly zde vystaveny různé druhy králíků, slepic, kachen a holubů. Počasí nám přálo a dětem se výstava moc líbila.

O princezně, která se nechtěla učit.

Ve čtvrtek, 10. 10. 2019, k nám přijelo divadlo "Kolem" s pohádkou "O princezně, která se nechtěla učit." Představení bylo opravdu vydařené, děti spolupracovaly s herci a všichni vzájemně přispěli k dobré pohodě. Už se těšíme na další. 
Za kolektiv J. Kreislová

Administrace
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace