Základní škola a Mateřská škola Kolešovice, okres Rakovník

Soutěž v anglickém jazyce

Již sedmý ročník angličtinářské soutěže pro základní školy, English Travelling,  se ve středu 3. listopadu odehrál v prostorách Integrované střední školy Rakovník. Soutěž je netradiční svým pojetím, ale i obsahem – od účastníků vyžaduje nejen solidní znalost anglického jazyka, ale nadto i všeobecný přehled z různého spektra jiných oborů, samostatnost a komunikativnost. Čekali byste na takové akci matematické výpočty?!

Dopravně bezpečnostní akce BOZ

Ve čtvrtek 9. září se na školním hřišti uskutečnila dopravně bezpečnostní akce BOZ. Jednotlivé třídy měly možnost projít si stanoviště, kde ve skupinách řešily různorodé úkoly. Žáci měli možnost ukázat své znalosti v tematických celcích - např. první pomoci, dopravního značení, u starších žáků i řešení křižovatek, nebo prokazovali své dovednosti při jízdách zručnosti na kolech. Slunečné počasí jen podtrhlo příjemnou atmosféru celé události!

Mgr. Adriena Mesárová
Mgr. Markéta Sabová

Informace pro zákonné zástupce žáků 1. třídy

Slavnostní zahájení školního roku proběhne 1. září 2021 od 7,45 hodin v učebně č. 4 (první mezipatro budovy školy). Vstup do budovy je možný pouze se zakrytými ústy a nosem bočním vchodem (dle pokynů MZ ČR – doprovod s respirátorem FFP2 nebo KN95, žáci s chirurgickou rouškou). Při vstupu použijte desinfekci rukou. Žáci 1. třídy nebudou 1. září testování. K antigennímu testování těchto žáků dojde až 2. září. Doprovod prvňáčka je možný v maximálním počtu dvou osob.

Volby do školské rady

Na základě ustanovení § 167, odst. 4, zákona č.561/2004 Sb., školský zákon, ve znění pozdějších předpisů, oznamuji konání volby zákonného zástupce nezletilých žáků do školské rady.

Volby budou probíhat elektronicky, formou mailu. 

Termín konání voleb:  23. – 25. 8. 2021

Navrhovat kandidáty mohou oprávněné osoby osobně v ředitelně školy, nebo emailem na adresu: info@zskolesovice.cz. Součástí podání kandidatury je vyjádřený souhlas kandidáta s kandidaturou.

Termín podání kandidatury: do 20. 8. 2021

 

Mgr. Zuzana Krýsová, ředitelka školy

 

Administrace
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace