Základní škola a Mateřská škola Kolešovice, okres Rakovník

Mikuláš v ZŠ a MŠ Kolešovice

Ve čtvrtek 6. prosince 2018 zavítal do naší školy Mikuláš, andělé a čerti. Čerti byli strašidelní jen trochu, andělé naopak milí a usměvaví a žáky před dotěrnými čerty chránili. Navštívili nejprve mateřskou školu, poté jednotlivé třídy prvního stupně a v krátkosti i žáky z druhého stupně. Z knihy hříchů přečetli dětem jejich prohřešky, ty slíbily, že se polepší. Děti zazpívaly a přednesly svatému Mikuláši a jeho družině pěkné písně i básničky, za což byly pochváleny, a tak si zasloužily sladkou odměnu. Všichni přítomní si atmosféru pěkně užili.
Napsaly Adéla Kvíderová, Nela Muselová a Ludmila Nováková z IX. třídy

Administrace
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace