Obhajoby absolventských prací IX. třídy

Ráno se ve slavnostním duchu sešli naši žáci devátého ročníku a pomocí prezentace nás seznámili s obsahem své Absolventské práce, na které  v tištěné podobě pracovali již od začátku druhého pololetí. Některé práce se skutečně povedly. Jiné, jak již to bývá, trochu zaostávaly za očekáváním. Vše nakonec i při troše té nervozity dopadlo dobře a všichni své práce obhájili. Nejlepšími byly vyhodnoceny práce Heleny Veroniky Jarošové na téma Jižní Korea a práce Dominika Fišara, která se zabývala komiksovými filmy firmy Marvel Entertainment.

Při závěrečném proslovu byli všichni naši deváťáci pochváleni za svoji tvůrčí činnost ředitelkou školy PaedDr. Vladimírou Hartmannovou.