Základní škola a Mateřská škola Kolešovice, okres Rakovník

Obhajoby absolventských prací IX. třídy

Ráno se ve slavnostním duchu sešli naši žáci devátého ročníku a pomocí prezentace nás seznámili s obsahem své Absolventské práce, na které  v tištěné podobě pracovali již od začátku druhého pololetí. Některé práce se skutečně povedly. Jiné, jak již to bývá, trochu zaostávaly za očekáváním. Vše nakonec i při troše té nervozity dopadlo dobře a všichni své práce obhájili. Nejlepšími byly vyhodnoceny práce Heleny Veroniky Jarošové na téma Jižní Korea a práce Dominika Fišara, která se zabývala komiksovými filmy firmy Marvel Entertainment.

Při závěrečném proslovu byli všichni naši deváťáci pochváleni za svoji tvůrčí činnost ředitelkou školy PaedDr. Vladimírou Hartmannovou.

Administrace
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace