Základní škola a Mateřská škola Kolešovice, okres Rakovník

Dopravní hřiště

 Dne 13. a 14.6.2019 se žáci celého prvního stupně zúčastnili výuky na dopravním hřišti v Rakovníku. Děti byly rozděleny do dvou skupin, první skupina jezdila na kolech, druhá dělala chodce. Poté se vzájemně vystřídaly. Žáci čtvrté třídy nejprve absolvovali teoretickou výuku v autoškole, která byla ukončena písemným testem. Další návštěva dopravního hřiště proběhne na podzim. 
Mgr. Dana Hlaváčková 

Pracovní činnosti

Žáci všech ročníků v hodinách PČ vyrábějí během školního roku různé výrobky - dárky na vánoční jarmark, pro budoucí prvňáčky, pro rodiče. Na jaře a na podzim pracují na školní zahradě. Vysazují květiny, okopávají, zalévají. Starají se také o okrasné záhony před školou. K. Kolářová
 

Jarní exkurze do ZOO Praha

Ve čtvrtek 30. května proběhla exkurze do ZOO Praha. Součástí byla soutěž družstev, která se letos zaměřila na tyto části ZOO: Indonéská džungle, pavilon hrochů a Údolí slonů.
Vítězná družstva byla dvě:
Tým č.2: N.Muselová, N.Bolechová, A.Ratzka, P.Kališ, D.Fišar, P.M.Jarošová, P.Tittelbach a J.Miler
Tým č.4: M.Růžička, T.Viktorová, L.Stričko, L.Krobová, D.Mišovec, D.Kuky, Š.Kuky

Obě družstva získala 20 bodů.

Bylo krásné počasí a exkurze se vydařila.
J.Veselá, M.Zápalová

Den dětí

Dne 31.5.2019 se v naší škole uskutečnil Den dětí. Pro děti celé školy bylo připraveno celkem 20 disciplín, které byly rozmístěny po celém areálu školy. Děti byly rozděleny do dvojic, ve kterých chodily a během celého dopoledne plnily jednotlivé úkoly. Po ukončení byly všechny děti odměněny malou odměnou a sladkostí. Den dětí se vydařil, děti byly spokojené a i počasí stálo na naší straně.
Mgr. Dana Hlaváčková, Mgr. Renata Zemjanková 

Administrace
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace