O princezně, která se nechtěla učit.

Ve čtvrtek, 10. 10. 2019, k nám přijelo divadlo "Kolem" s pohádkou "O princezně, která se nechtěla učit." Představení bylo opravdu vydařené, děti spolupracovaly s herci a všichni vzájemně přispěli k dobré pohodě. Už se těšíme na další.
Za kolektiv J. Kreislová

Hudební pořad

Dne 20. 9. 2019 se konal „Hudební pořad“ pro žáky I. a II. stupně. Naši školu opět po roce navštívil Mgr. Milan Parnahaj, moderátor, zpěvák a kytarista s Josefem Šlikem, kytaristou a zpěvákem.

Den BOZ

Dne 27. 9. 2019 se v naší škole uskutečnil den BOZ. Pro žáky bylo připraveno pět disciplín, které byly rozmístěny po areálu školy. Žáci v rámci svých tříd bili rozděleni do skupin a plnili zadané úkoly.

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020

V pondělí 2. září začal nový školní rok. Jako každé září jsme slavnostně přivítali žáčky v první třídě. Děkujeme starostům a starostkám spádových obcí za účast a za povzbuzující slova, kterými děti přivítali společně s paní ředitelkou a paní učitelkou. Jako každý rok děti dostaly sponzorské dary od obcí a od ČSSŽ Kolešovice. Prvňáčkům přejeme, ať se jim daří.