Výlet do terénu

V pondělí 27. 6. 2022 vyrazili žáci a učitelé do terénu. Žáci třetí až deváté třídy šli směrem ke Zderazi, poté se vraceli zpět do Kolešovic. Žáci první a druhé třídy měli trasu kratší.  V průběhu trasy plnili žáci zadané úkoly. Počasí nám přálo a všechny třídy zdárně trasu došly zpět ke škole.

Mgr. Markéta Sabová

Mezinárodní den dětí

Ve středu 1. června oslavili žáci školy i děti z mateřinky Mezinárodní den dětí různorodými aktivitami na školním hřišti. Družstva zápolila o body na mnoha stanovištích, která měli pod taktovkou žáci deváté třídy. Ti se svých rolí správců stanovišť a vrchních rozhodčích zhostili skvěle! Soutěžící zdolávali mnohé nástrahy vyžadující trefu, zručnost, obratnost, ale i uměleckou improvizaci. Z reakcí dětí lze jednoznačně vytušit, že se podařilo připravit zábavné dopoledne, které si pěkně užily.

Mladý zahrádkář

Ve úterý 10.května se v Botanické zahradě v Rakovníku konalo okresní kolo soutěže Mladý zahrádkář.