Lyžák a nikdy jinak!

V polovině ledna se opět po roce rozjel autobus plný frekventantů lyžařského výcvikového kurzu ZŠ Kolešovice do obce Stříbrná v Krušných horách. Na tamních sjezdovkách ve Ski centru Bublava – Stříbrná pak celý týden tříbili své dovednosti ve sjezdovém lyžování a snowboardingu.

Vánoční besídka a jarmark

„Návštěvu nebe“ zažili ve čtvrtek 19. prosince 2019 hosté i účinkující při Vánoční besídce, na niž žáci pod vedením svých vyučujících pilně nacvičovali.

Vánoční strom

Rozsvícení vánočního stromku proběhlo tradičně první adventní  neděli 1.prosince 2019 před místním obecním úřadem.

Florbalové dny v Rakovníku

V prvním prosincovém týdnu se naše florbalová družstva zúčastnila okresního finále ve florbalu základních škol.