Co děti potřebují do MŠ?

• převlečení do třídy – nezapomeňte na to, že dítě bude v oblečení provádět různé činnosti, kde v zápalu hry, tvořivosti i vlastní nešikovnosti, na které má v tomto období plné právo, může zanechat stopy toho, co v průběhu dne zažilo. Aniž si to uvědomujete, můžete nevhodným oblečením omezit jeho činnosti (nezvládá oblékání, zapínání nebo hlídá, aby se neušpinilo).

• vhodné oblečení na vycházku, které si mohou zašpinit, roztrhnout

• dostatečné množství náhradního spodního prádla a dalšího oblečení (punčocháče, tepláky, triko...

• bačkory s pevnou patou (! ne pantofle nebo crossky ! ), aby si je dítě mohlo samo nazouva

• každé pondělí čisté pyžamo (děti v pátek odnášejí použité domů)

• pláštěnku (! ne deštník !)

Ve vlastním zájmu, všechny věci viditelně označte, příjmením dítěte,– monogram nestačí! Zamezíte tak případné záměně. Za hračky přinesené Vašim dítětem MŠ neodpovídá.

Mateřská škola uvítá jakýkoliv sponzorský dar pro děti (papírové kapesníky, ubrousky, mýdlo, kreslicí papíry aj...)

PROSÍME ROIDČE O SLEDOVÁNÍ AKTUÁLNÍCH INFORMACÍ NA NÁSTĚNKÁCH V ŠATNÁCH.