Projekty hrazené z EU

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

Škola je zapojena do Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání v rámci výzvy č. 02_18_063 Šablony II.

Škola byla zapojena do Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání v rámci Výzvy Podpora škol formou zjednodušeného vykazování –  Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Ovoce, zelena a mléko do škol

Ovoce a zelenina do škol

Cílem projektu Ovoce a zelenina do škol je podpora zdravé výživy a zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny. Tento projekt je určen žákům základních škol, včetně přípravných tříd základních škol nebo přípravného stupně základních škol speciálních.

Mléko do škol

Cílem projektu Mléko do škol je podpora zdravé výživy a zvýšení spotřeby mléka a mléčných výrobků. Tento projekt je určen žákům základních a středních škol, včetně přípravných tříd základních škol nebo přípravného stupně základních škol speciálních.

Základní škola a Mateřská škola Kolešovice, okres Rakovník, zpracovala v rámci šablony III⁄2 (Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT) tyto digitální učební materiály – DUMy:

ročníkpředměttematický okruhautoradresa elektronické pošty
6., 8. ročníkfyzikaelektřina a
magnetismus
Mgr. Ladislav Fukárekfukarek@zskolesovice.cz

Základní škola a Mateřská škola Kolešovice, okres Rakovník, zpracovala v rámci šablony II⁄2 (Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji výuky cizích jazyků) tyto výukové materiály:

ročníkpředměttematický okruhautoradresa elektronické pošty
3.–5. ročníkanglický jazykslovní zásobaMgr. Tereza Kouglováveselat@zskolesovice.cz
7.–9. ročníkněmecký jazykněmecké reálieMgr. Zuzana Krýsovákrysova@zskolesovice.cz