Stravování a školné

Dětem je poskytována plnohodnotná a vyvážená strava, kterou pro děti připravuje paní Jiřina Petrlíková mimo areál mateřské školy (soukromá kuchyň a jídelna je vedle základní školy). Mezi jídly jsou dodržovány vhodné intervaly. Děti jsou postupně seznamovány se zdravou výživou. Je nepřípustné nutit děti do jídla, snažíme se dětem jídlo nabízet, aby alespoň ochutnaly.
Pitný režim je zajištěn během celého dne.

Platba stravného je prováděna u paní Jiřiny Petrlíkové.

Doba podávání jídel:
ranní svačina - 9:00
oběd - 11:30 -12:00
odpolední svačina - 14:30

Při stravování chceme u dětí upevnit správné stravovací návyky. Naučit je používat nejen lžíci, ale i příbor. Prostředí třídy vytváří klidné, kulturní a estetické prostředí pro stravování.

Školné je stanoveno pro školní rok 2018/2019 ve výši 150,-Kč/měsíc. Platba je prováděna v hotovosti (budeme rády za přesnou částku), vždy do 15. dne v měsíci paní vedoucí učitelce Heleně Regálové.