Ve středu 6. května se v klubu DDM v Rakovníku konalo okresní kolo Floristické soutěže ve dvou kategoriích,1. kategorie 4.-6. třída, v které naši školu reprezentovaly dívky z 6.třídy- Beáta Benešová a Olívie Hendrychová a 2. kategorie 7.- 9. třída, v které soutěžili Natálie Červinková (9.tř.) a Jáchym Košťál (8.tř.).
Úkolem soutěžících bylo svázat řezanou kytici z připraveného materíálu a naaranžovat květiny do misky vypichovanou vazbou. Všem soutěžícím se dařilo, takže odborná porota měla rozhodování velmi těžké.
Nejlépe se dařilo Jáchymu Košťálovi, který ve starší kategorii vyhrál a postupuje do Zemského kola , které se uskuteční 4. června v Praze.
Gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
M. Zápalová



