V pondělí 25. 5. jsme s dětmi z mateřské školy strávili krásné dopoledne v prostředí plném květin. Vydali jsme se na výlet do Chrášťan, konkrétně do Květin ze statku, kde si děti v rámci výhry z MAP vytvořily nádherné květinové boxíky. Zároveň se dozvěděly, co obnáší práce v květinářství a co všechno si zde můžeme koupit.
Nechyběla ani hra na dětském hřišti a na závěr sladká odměna v podobě nanuku. Za nás to bylo velmi příjemně strávené dopoledne.
D. Štíchová (MŠ)














