V úterý odpoledne 28. 4. 2026 nás ve škole navštívili budoucí prvňáčci se svými rodiči.
Děti i rodiče se seznámili s budoucí paní učitelkou 1. třídy Mgr. R. Zemjankovou, také s paní vedoucí vychovatelkou a asistentkou p. S. Laštůvkovou. Prohlédli si také budoucí třídu i prostory školy.
Během programu si děti vyzkoušely různé aktivity – představily se ostatním, hledaly barvy, skládaly puzzle, procvičily si správné držení tužky a zapojily se do společných her. Také si vyzkoušely psaní na interaktivní tabuli.
Celé odpoledne proběhlo v příjemné a přátelské atmosféře. Na závěr si děti odnesly malou odměnu.
Další setkání bude v květnu. Budoucí školáci se již těší – čekají je hry v tělocvičně.
Mgr. R. Zemjanková









