ZŠ a MŠ Kolešovice

okres Rakovník

O škole

Základní škola a Mateřská škola Kolešovice je příspěvková organizace, jejímž zřizovatelem je Obec Kolešovice. Součástí právního subjektu je základní škola, mateřská škola, školní družina a školní jídelna - výdejna v MŠ.

ZŠ a MŠ Kolešovice

DEN DĚTÍ

V pátek 31. května proběhlo na naší škole zábavné dopoledne ke dni dětí. Žáci školy byli rozděleni do jednotlivých družstev pod vedením učitelů. Na školním hřišti pro ně bylo připraveno 12 stanovišť s úkoly, např. zaskákat v pytli, zahrát kriket, skládat puzzle nebo také shazovat plechovky za pomocí hasičské hadice a další.

Poděkování patří žákům 8. a 9. třídy a také pí. asistentkám, kteří byli na stanovištích.

Mgr. Markéta Sabová

Adresa

Základní škola
a Mateřská škola Kolešovice,
okres Rakovník
Kolešovice 235, 270 02 Kolešovice
IČO: 70946060

Vedení školy

Ředitelka školy:
Mgr. Zuzana Krýsová
E-mail: krysova@zskolesovice.cz
Zástupkyně ředitelky školy
Mgr. Jana Veselá
E-mail: vesela@zskolesovice.cz

Kontakty

Telefon: +420 313 582 295
E-mail: info@zskolesovice.cz
Datová schránka: tmhmegn
Bankovní spojení: KB Rakovník
51-8438600277/0100

Právní informace

  • GDPR
  • Odkazy pro rodiče