ZŠ a MŠ Kolešovice

okres Rakovník

O škole

Základní škola a Mateřská škola Kolešovice je příspěvková organizace, jejímž zřizovatelem je Obec Kolešovice. Součástí právního subjektu je základní škola, mateřská škola, školní družina a školní jídelna - výdejna v MŠ.

ZŠ a MŠ Kolešovice

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Dne 21. 3. 2024 v odpoledních hodinách proběhl na naší škole Den otevřených dveří. Přišli se podívat nejen naši budoucí prvňáci a šesťáci, ale i bývalí absolventi. Přivítala je vyzdobená škola, malé občerstvení a velikonoční výstava. Zájemci mohli nahlédnout do probíhající výuky. Velký zájem byl o roboty a 3D tisk v hodinách Informatiky. Rozhodli jsme se tuto akci pořádat i v budoucnu. 

Adresa

Základní škola
a Mateřská škola Kolešovice,
okres Rakovník
Kolešovice 235, 270 02 Kolešovice
IČO: 70946060

Vedení školy

Ředitelka školy:
Mgr. Zuzana Krýsová
E-mail: krysova@zskolesovice.cz
Zástupkyně ředitelky školy
Mgr. Jana Veselá
E-mail: vesela@zskolesovice.cz

Kontakty

Telefon: +420 313 582 295
E-mail: info@zskolesovice.cz
Datová schránka: tmhmegn
Bankovní spojení: KB Rakovník
51-8438600277/0100

Právní informace

  • GDPR
  • Odkazy pro rodiče