Exkurze do ZOO Praha

Ve čtvrtek 5. 10. 2023 proběhla exkurze do pražské zoologické zahrady. Zúčastnili se jí žáci 6. – 9. třídy. Po příchodu do ZOO byli všichni rozděleni do věkově smíšených týmů. V průběhu exkurze jsme navštívili výběh s klokany, údolí slonů, africkou savanu a pavilon tučňáků a lachtanů. Vždy k těmto tématům žáci zjišťovali informace a zapisovali do pracovních listů. Nejlépe se dařilo týmu Milana Mušuky (ve složení: Natálie Puchýřová, Adam Kadlec, Tereza Soukupová, Natálie Catuna, Vojtěch Novotný, Miroslav Adlt, Matyáš Kos a Ondřej Záhořík). Po vyhodnocení dostali malou odměnu. Počasí nám přálo a exkurze se všem líbila.

M. Zápalová a J. Veselá