ŠKOLNÍ VÝLET 8. TŘÍDY – LASERGAME KLADNO

V úterý 11. června 2024 čekal žáky 8. třídy školní výlet. Vlakem jsme vyrazili do Kladna, cílem bylo zahrát si Lasergame v Auroře.

Nejprve jsme byli poučeni o pravidlech hry, poté jsme dostali svítící vesty s různými přezdívkami. Každá vesta měla svoji zbraň. Postupně jsme si zahráli tři hry. V první hře jsme hráli všichni proti všem, pokud jsme někoho zasáhli, na pět vteřin zhasl, pak mohl pokračovat ve hře a snažit se zasáhnout své protihráče. Naším úkolem bylo rovněž sestřelit pět terčů, které měly různé barvy. Ve druhé hře hrála děvčata proti chlapcům, vyhráli kluci, ale bylo to těsné, jen o pár bodů. Ve třetí hře jsme se rozdělili do čtyř týmů, které byly rozděleny barvami. Vyhrál tyrkysový tým, na druhém místě byl tým červených, třetí skončil bílý tým a na posledním místě byl růžový tým. Bylo to zábavné, ale dost namáhavé, všichni si to moc užili.

Po skončení hry jsme navštívili nákupní centrum Centrál, kde jsme se naobědvali a něco hezkého jsme si koupili. Plni pozitivních dojmů jsme se vraceli vlakem domů.

Natálie Krejčová a Tereza Malá z 8. třídy