ZŠ a MŠ Kolešovice

okres Rakovník

O škole

Základní škola a Mateřská škola Kolešovice je příspěvková organizace, jejímž zřizovatelem je Obec Kolešovice. Součástí právního subjektu je základní škola, mateřská škola, školní družina a školní jídelna - výdejna v MŠ.

ZŠ a MŠ Kolešovice

VÁNOČNÍ BESÍDKA SPOJENÁ S JARMARKEM

Ve čtvrtek 21. prosince 2023 se na naší škole uskutečnila Vánoční besídka spojená s jarmarkem, kde bylo možné zakoupit žáky vyrobené výrobky. Besídka proběhla pod vedením žáků deváté třídy, kteří byli průvodci akce. O jednotlivé vystoupení plné básní, písní a tanců se postarali žáci první až osmé třídy. Program byl rozmanitý a všem se líbil.  

 Mgr. Markéta Sabová

Adresa

Základní škola
a Mateřská škola Kolešovice,
okres Rakovník
Kolešovice 235, 270 02 Kolešovice
IČO: 70946060

Vedení školy

Ředitelka školy:
Mgr. Zuzana Krýsová
E-mail: krysova@zskolesovice.cz
Zástupkyně ředitelky školy
Mgr. Jana Veselá
E-mail: vesela@zskolesovice.cz

Kontakty

Telefon: +420 313 582 295
E-mail: info@zskolesovice.cz
Datová schránka: tmhmegn
Bankovní spojení: KB Rakovník
51-8438600277/0100

Právní informace

  • GDPR
  • Odkazy pro rodiče